O NÁS

V roce 2013 jsme vstoupili na trh s nemovitostmi, což byl popud pro vytvoření značky 1A.ESTATE, která nyní zaštituje naše aktivity spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí, investičním poradenstvím a správou pronájmů.

Máme co nabídnout nováčkům v oblasti investic, ale i zkušeným investorům.
 

Zajistíme, aby vás nepřekvapila žádná byrokracie, právní normy, účetnictví, ani technické záležitosti kolem vaší nemovitosti.

Máme ve světě realit rozhled, jsme schopni našim klientům poskytnout poradenské služby, komplexní péči o portfolio a pomoc s chytrým investováním.
 

S čím vám pomůžeme

domecek_plus.png
if_business-coins-money-stack-salary-out
if_house-home-real_estate-property-outli
if_editor-more-detail-outline-stroke_763

Stabilní pozice na českém realitním trhu

Disponujeme databází kontaktů, znalostmi v oboru a chutí našim klientům zjednodušit péči o jejich nemovitosti.

Bezpečí vašich informací a financí 

S osobními údaji nakládáme s nejvyšší opatrností, veřejně sdílíme jen informace o nemovitosti potřebné k její inzerci a finanční prostředky z prodeje nemovitosti vždy ukládáme do advokátní úschovy.

Právní jistoty

Na veškeré právní úkony dohlíží renomovaní advokáti. Připravují smlouvy, dozorují veškerá jednání a rádi vám zodpoví i vaše dotazy.

Efektivní inzerce

Víme, jak nemovitost inzerovat a přilákat pozornost zájemců o koupi či pronájem. Nemovitost připravíme, pomůžeme s vybavením, nafotíme a vytvoříme inzerci, která bude zajímavá pro potencionální nájemce.

Etika a zodpovědnost

Řídíme se souborem pravidel, která staví klienta až na první místo, splňujeme informační povinnost a garantujeme nezávislé posouzení případných reklamací.

Aktuality

2.2.2019

Hledáte-li radu týkající se realitního trhu či investc do nemovitostí, případně chcete někoho nechat profesionálně zhodnotit vaše možnosti, kontakujte nás. Domluvíme si nezávaznou konzultaci, podíváme...

12.11.2018

Chceme vám nabídnout cenný zdroj informací z realitní oblasti a také vám ukázat, že se zkušenými hráči na realitním trhu můžete ušetřit cenný čas, ale i peníze.

V roce 2013 jsme vstoupili na realitní t...

10.11.2018

Brzy se můžete těšit na novou sekci webových stránek s názvem "Magazín", kde budeme zveřejňovat novinky z realitního trhu, tipy a analýzy pro investice do nemovitostí a řadu dalších užitečných informa...

Please reload

Menu

Služby

         1A.ESTATE   

   © 2018-2020 1A Facility Czech s.r.o.   

Praha, Česká republika